Typowe życie

Blogmas #3: Świąteczne inspiracje. Przypałowe sweterki, niezwykłe pomysły

Znasz to uczucie, gdy całe 4 dni leżysz w domu – a dokładnie w łóżku – i jedyne co możesz zrobić to przesuwać paluszkiem po touchpadzie? Ja właśnie poznałam to uczucie, leżąc i kaszląc jak stary dziad. Mogłabym robić za bębny w filharmonii. Dlatego zdając się tylko na swój zdrowy palec i w miarę szybki Internet, poszukałam troszkę grudniowych inspiracji i naprawdę fajowych rzeczy. Grudzień jest miesiącem ślicznych gadżetów i ozdóbek. W każdym sklepie, gdzie nie spojrzymy, mienią się różnymi kolorami: bombki, łańcuchy, lampeczki. Mogłabym cały ten zestaw zabrać ze sobą i porozwieszać po całym domu. Albo kupić parę domów na to wszystko. Właśnie to lubię w grudniu – czas różnych bajecznych pierdółek, dużo jedzenia, filmów i ciepłych swetrów.

Swetelove

Świąteczne sweterki to coś co mi się podoba najbardziej! Te wszystkie wzorki z pingwinkami, reniferami tworzą swój niepowtarzalny klimat.

Oferta z House i Cropp, gdzie najbardziej mi się podobają wzorki. Świetny pomysł na oryginalny prezent, swoją drogą:

swetry1swetry3

Jednak prym wiodą w tej kategorii Panowie. Dziewczyny, też uważacie, że faceci mają lepsze bluzy i swetry w swojej ofercie od nas?

swetry men1

Z https://www.zalando.pl/mezczyzni-home/ :

swetrmbng

Pages: 1 2

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *